Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Stara Jedlanka

Stara Jedlanka, lubelskie

  • 170 000 zł
  • 3 012 m²
  • 56,44 zł/m²

Zdjęcie

Monika Wojteczko

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Stara Jedlanka

Stara Jedlanka, lubelskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

170 000 zł

3 012 m²

56,44 zł/m²

Działka rekreacyjna Stara Jedlanka

Zaktualizowane: 6 maja 2026

170 000 zł 3 012 m² 56,44 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 170 000 zł (56,44 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rekreacyjna, 3 012 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12366/3685/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz miejsca, w którym słychać naturę zamiast miejskiego zgiełku, ta działka w Jedlance Starej daje dokładnie taki klimat. Duża powierzchnia, wygodne parametry pod zabudowę rekreacyjną i położenie na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierze Łęczyńskie tworzą spójną propozycję na prywatną przestrzeń do odpoczynku.
Działka jest szeroka, ustawna i płaska, co ułatwia zaplanowanie domku rekreacyjnego z tarasem i ogrodem. (...)

Agent

Monika Wojteczko

600 399...

600 399 986

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 399...

600 399 986

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy